Архієпископ Михаїл звершив чин заснування двох храмів у Хмільницькому благочинні

Створено: Понеділок, 24 липня 2017

21 липня 2017 року в день вшанування образу Казанської ікони Божої Матері Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до Хмільницького благочиння, де в селі Уланів звершив чин заснування храму на честь Святого рівноапостольного Великого князя Володимира.

По прибутті на місце владику зустріли і привітали діти, які піднесли Йому коровай і квіти. А далі настоятель парафії ієрей Петро Давиденко, подаючи хрест своєму архіпастирю запросив Його звершити чин заснування храму. Також з прибуттям на Хмільницьку землю владику зустріли і привітали: заступник голови Вінницької ОДА Олександр Крученюк, голова Хмільницької РДА Євген Буткевич, голова Хмільницької райради Зоя Бонсевич та начальник управління у справах національностей і релігій Вінницької ОДА Ігор Салецький.
Після звершення чину освячення архієпископ Михаїл звернувся до віруючих села Уланів з архіпастирським словом. Зі словами привітання до громади звернулись і представники обласної та районної влад.

Після завершення богослужіння в с.Уланів владика прибув до села Лозна, де теж звершив чин заснування храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці. По прибутті владику зустріла і привітала голова Лознянської сільської ради Світлана Якушевська разом з віруючими, вручивши Йому коровай і квіти. Настоятель парафії ієрей Петро Давиденко запросив владику звершити чин заснування храму. Після звершення богослужіння, під час якого був закладений наріжний камінь та пам’ятна капсула, владика звернувся до віруючих Свято-Покровської громади с.Лозна з архіпастирським словом.
Також зі словами вітання до парафіян звернулись і представники влади, які прибули разом з архієпископом Михаїлом на молитву. Благодійники, які допомагають будувати храм, та голова сільської ради поздоровили жителів села зі святом заснування церкви.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, в.о. благочинного Хмільницького району прот.Іван Пукас, настоятель парафій ієрей Петро Давиденко, священик Анатолій Сініцький (м.Київ) та духовенство району.

За матеріалами Вінницько-Брацлавської єпархії УПЦ КП.