Шаблоны Joomla 3 тут

Оголошення

На Хмільницькому районному радіо (частота 66,8FM) щосуботи після 14:00 виходить православна передача "Добрий пастир".
Проповідь та бесіду проводить настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла протоієрей Іван Пукас.

Прослухати записи та прямий ефір ви можете за посиланням.

Щонеділі о 15:00 в приміщенні Військового санаторію м. Хмільника відбувається молитва за здоров'я українських воїнів та заупокійна молитва за загиблими українськими захисниками, а також духовні бесіди та зустрічі з воїнами, які проходять лікування.
Висловлюємо подяку волонтеру Вероніці Васильєвій та журналісту Аллі Корнієнко за допомогу у організації цих зустрічей!

Запрошуємо до недільної школи в храмі Святих апостолів Петра і Павла щонеділі о 13:30.

24 серпня, в День Незалежності України, запрошуємо усіх небайдужих до нашого храму Святих апостолів Петра і Павла, де о 9:00 відбудеться святкове богослужіння. Після богослужіння біля міського Будинку культури о 9:30 заплановано організований збір у транспорт, який вирушить до пам'ятного знаку Богдану Хмельницькому, звідки о 10:00 стартуватиме урочиста хода містом, яка завершиться біля новозбудованого меморіалу "Небесній Сотні", де відбудеться освячення пам'ятного комплексу та молитва за усіма полеглими Героями України.
Запрошуємо містян та гостей міста та просимо не залишатися осторонь!
Ця подія є знаковою для кожного з нас, адже вона символізує єднання заради боротьби та миру!
Віддячимо нашим Захисникам, які боронять Україну на Сході!
Вшануємо пам'ять Воїнів, які віддали у цій боротьбі найдорожче, що мали - свої життя!