Шаблоны Joomla 3 тут

Оголошення

На Хмільницькому районному радіо (частота 66,8FM) щосуботи після 14:00 виходить православна передача "Добрий пастир".
Проповідь та бесіду проводить настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла протоієрей Іван Пукас.

Прослухати записи та прямий ефір ви можете за посиланням.

Щонеділі о 15:00 в приміщенні Військового санаторію м. Хмільника відбувається молитва за здоров'я українських воїнів та заупокійна молитва за загиблими українськими захисниками, а також духовні бесіди та зустрічі з воїнами, які проходять лікування.
Висловлюємо подяку волонтеру Вероніці Васильєвій та журналісту Аллі Корнієнко за допомогу у організації цих зустрічей!

Запрошуємо до недільної школи в храмі Святих апостолів Петра і Павла щонеділі о 13:30.

15 грудня запрошуємо усіх бажаючих на поїздку до міста Києва в собор Святої Софії, де відбудеться історична подія - собор Української православної церкви, на якому оберуть очільника, предстоятеля, патріарха автокефальної помісної церкви. Усі бажаючі мають можливість безкоштовно поїхати на цю подію. Виїзд з міста Хмільник.
Щодо деталей поїздки звертайтеся до настоятеля храму Святих апостолів Петра і Павла протоієрея Івана Пукаса за тел.: 096-344-87-73, 066-363-32-45.