Шаблоны Joomla 3 тут

Оголошення

На Хмільницькому районному радіо (частота 66,8FM) щосуботи після 14:00 виходить православна передача "Добрий пастир".
Проповідь та бесіду проводить настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла протоієрей Іван Пукас.

Прослухати записи та прямий ефір ви можете за посиланням.

Щонеділі о 15:00 в приміщенні Військового санаторію м. Хмільника відбувається молитва за здоров'я українських воїнів та заупокійна молитва за загиблими українськими захисниками, а також духовні бесіди та зустрічі з воїнами, які проходять лікування.
Висловлюємо подяку волонтеру Вероніці Васильєвій та журналісту Аллі Корнієнко за допомогу у організації цих зустрічей!

Запрошуємо до недільної школи в храмі Святих апостолів Петра і Павла щонеділі о 13:30.

20 лютого о 11:30 у храмі Святих апостолів Петра і Павла відбудеться дійство "Запали свічку пам'яті", присвячене 5-ій річниці трагічних подій на Майдані.
В той же день о 18:20 на площі біля пам'ятного знаку "Небесній Сотні" (навпроти міськрайонного суду) буде проведено молитву за усіма загиблими Героями України.
Просимо не залишатися осторонь та вшанувати пам'ять усіх українців, які віддали свої життя у боротьбі за майбутнє нашої країни!