Шаблоны Joomla 3 тут

Оголошення

На Хмільницькому районному радіо (частота 66,8FM) щосуботи після 14:00 виходить православна передача "Добрий пастир".
Проповідь та бесіду проводить настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла протоієрей Іван Пукас.

Прослухати записи та прямий ефір ви можете за посиланням.

Щонеділі о 15:00 в приміщенні Військового санаторію м. Хмільника відбувається молитва за здоров'я українських воїнів та заупокійна молитва за загиблими українськими захисниками, а також духовні бесіди та зустрічі з воїнами, які проходять лікування.
Висловлюємо подяку волонтеру Вероніці Васильєвій та журналісту Аллі Корнієнко за допомогу у організації цих зустрічей!

Запрошуємо до недільної школи в храмі Святих апостолів Петра і Павла щонеділі о 13:30.

У нашому храмі присутня частинка мощей Святого Пантелеймона Цілителя, також щочетверга о 8:00 читатиметься Акафіст до Святого Пантелеймона.

15 жовтня запрошуємо усіх до храму Святих апостолів Петра і Павла о 9:00 на богослужіння, після якого відбудеться хресна хода до місця освячення чину заснування нового храму Святого Архістратига Божого Михаїла у місті Хмільник, початок освячення о 11:00 (вулиця Лисенка, поблизу магазину "Фенікс").
Це надзвичайно важлива подія у житті міста, ми закликаємо усіх небайдужих долучитися та підтримати її своєю участю та молитвою.