Шаблоны для Joomla 3 здесь

Престольне свято парафії Святих апостолів Петра і Павла 12 липня 2017 року

Створено: П'ятниця, 14 липня 2017

12 липня, в день Святих апостолів Петра і Павла, в нашому храмі відбулося престольне свято.

До міста Хмільник прибули священники з Києва, Хмельниччини та Хмільницького благочиння. Зранку було звершено чин малого освячення води, після чого відбулася святкова Божественна Літургія, яку очолив благочинний Хмільницького благочиння, настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла, протоієрей Іван Пукас. На святі молилося декількасот віруючих, які прибули з Києва, Вінниці, Хмельниччини, з нашого міста та району. Священник отець Ярослав з м. Київ виголосив змістовну проповідь про Святих апостолів Петра і Павла та про українську Помісну Православну Церкву Київського Патріархату, торкнувшись історії становлення парафії Святих апостолів Петра і Павла у м. Хмільник. Також на святі були присутні голова районної державної адміністрації Євгеній Віталійович Буткевич, голова районної ради Зоя Григорівна Бонсевич, які зачитали привітального листа та поздоровлення зі святом.
Зі святом привітали меценати священник Анатолій Сініцький з м. Київ та Микола Сорокопуд. Було проспівано многоліття іменинникам, настоятелю, гостям та парафіянам, після чого відбулося обходження храму з читанням Чотириєвангеліє. Свято завершилося святковим обідом та на площі перед Будинком культури було виконано повний Гімн України.