Заснування храму Святих першоверховних апостолів Петра і Павла у м. Хмільник

15 листопада 2014 року, в день пам’яті прп. Маркіана Киринейського, єпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл відвідав з архіпастирським візитом м.Хмільник, де здійснив чин заснування храму на честь Святих першоверховних апостолів Петра і Павла.

У фундамент храму була закладена капсула з грамотою про цю пам’ятну подію. У закладенні капсули прийняв участь жертводавець - народний депутат України Юрчишин Петро Васильович. Після відпусту єпископ Михаїл звернувся до всіх присутніх з повчальним словом.

Далі владика нагородив меценатів Юрчишина П.В. та ієрея Анатолія Сініцького Благословенними Патріаршими грамотами. На завершення настоятель храму протоієрей Іван Пукас подякував архіпастирю за молитви та мудрі настанови.

Богослужіння завершилось многоліттям.

Владиці співслужили секретар єпархії протоієрей Ігор Сіранчук, настоятель храму протоієрей Іван Пукас, духовенство Вінницької, Хмельницької та Київської єпархій.