nachodki.ru интернет-магазин

Охрещення військовослужбовця

Створено: Неділя, 23 жовтня 2016

23 жовтня 2016 року відбулося таїнство Святого Хрещення та таїнство Святого Миропомазання над військовослужбовцем, воїном АТО Павлом, який лікувався у військовому санаторії м. Хмільник.

Знайомство із цим воїном відбулося у військовому санаторії нашого міста під час регулярної зустрічі, яка проводиться щонеділі у військовому санаторії, завдяки волонтеру Вероніці Васильєвій, жительці м. Хмільник, яка сприяє таким зустрічам із воїнами АТО з проведенням молитви та духовного спілкування.
За Божественною Літургією, після прочитання недільного Євангелія, священник закликав воїна Павла до звершення Святих таїнств. Після звершення таїнства Хрещення та Миропомазання з Божественної Літургії Павло причастився Святих Божих таїн Тіла та Крові Христових, як і колись, у давній церкві, новоохрещені особи приймали таїнство Святого Причастя. В кінці Божественної Літургії настоятель храму протоієрей Іван Пукас та волонтер Микола Васильович Михальнюк привітали новоохрещеного воїна Павла, подарували йому подарунки, а церковний хор і всі присутні віряни заспівали "Многая літа".

Варто зазначити, що воїн Павло народився у Східній Україні і зростав, як сирота і знову повертається до лав Збройних Сил України з метою захищати суверенітет та незалежність Батьківщини.

Воїни, українські сини знають і розуміють, яка для них є рідна церква та Батьківщина!

"Все на світі можна вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину"
©Василь Симоненко