×

Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder News_2015/24_08_2015_den_nezalezhnosti is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

День Незалежності 24 серпня 2015 року

Створено: Понеділок, 24 серпня 2015

[sigplus] Critical error: Image gallery folder News_2015/24_08_2015_den_nezalezhnosti is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

З Днем Незалежності, Україно!!! 24 роки Незалежності і тисячолітня історія боротьби за честь та свободу!

«Народ не отримує Незалежність в дар, він її виборює в муках та стражданнях»

Незалежність – це сила країни, її гордість, дар долі, який потрібно цінувати, оберігати та боротися за нього!
22 роки російське імперське ярмо висіло на шиї України. Дух українства був пригнічений та приспаний але Нація, нарешті, прокинулася і перші паростки національно-визвольної боротьби з’явились на Майдані Незалежності під час Революції Гідності, яка розпочалась 21 листопада 2013 року. Ми скинули це ярмо і наша боротьба живе, розвивається та міцніє! І зараз, коли триває визвольна війна проти московського окупанта, ми, народ України, повинні робити все можливе для якомога швидшої перемоги та звільнення наших земель від загарбника!

«Дерево свободи, час від часу, потрібно поливати кров’ю патріотів і тиранів, це для нього природнє добриво"

Ціна свободи висока і вона ніколи не буде забута, як зараз, так і через століття! І більше ніхто та ніколи не відбере в українського народу право на свободу, право жити на своїй, Богом даній землі!
Любіть Україну, шануйте свою культуру, поважайте звичаї, плекайте мову та відроджуйте українську Націю! Не змарнуйте ту ціну, яку ми платимо у нашій боротьбі!

24 серпня 2015 року в честь святкування Дня Незалежності України протоієрей Іван Пукас, благочинний хмільницького благочиння парафії храму Святих апостолів Петра і Павла Української православної церкви Київського патріархату м. Хмільник, протоієрей Олександр, парафіяни церкви Святих апостолів Петра і Павла, воїни АТО, хмільницькі волонтери, громадські активісти та усі небайдужі хмільничани провели урочисту ходу у вишиванках.
Святкування розпочалось із молитви за Україну, за Воїнів, волонтерів та за всіх співвітчизників. Опісля вулицями міста пройшла урочиста хода у вишиванках, біля пам’ятника Тарасу Шевченку була проведена молитва за перемогу над ворогами України та мир Божий. Далі громада вирушила до площі Небесної Сотні де відбулось святкове народне віче та була звершена заупокійна літія за "Небесною Сотнею" та полеглими Воїнами АТО.
Відбулося нагородження хмільничан, які перебувають в АТО, медаллю «За любов та жертовність до України» УПЦ КП, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Нагороди вручив в.о. благочинного хмільницького благочиння протоієрей Іван Пукас.
Нагороду отримали:
Воїни АТО: Василь Денісов, Пасєка Тарас, Гетьман Анатолій
Мали слово: волонтер Михальнюк Микола Васильович, працівник хмільницького військового комісаріату, сержант Рачківський Петро та громадський активіст Ігор Дідик.

{gallery}News_2015/24_08_2015_den_nezalezhnosti{/gallery}