Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Освячення меморіальної стелли Героїв "Небесної сотні" та Воїнів АТО

Створено: П'ятниця, 21 серпня 2015

21 серпня 2015 року відбулося освячення меморіальної стелли, яка присвячена загиблим Героям "Небесної сотні" та Воїнам АТО, в приміщенні районного Будинку Культури.

Звершив чин освячення протоієрей Іван Пукас, благочинний хмільницького благочиння парафії храму Святих Петра і Павла Української православної церкви Київського патріархату, у співслужінні протоієрея Олександра та студента київської православної богословської духовної академії Віталія Підопригори. Також була звершена заупокійна літія за воїнами АТО, "Небесною Сотнею" та усіма невинновбитими українцями.
Отець Іван: - "Ми маємо здатність забувати, а пам’ятна стелла нагадуватиме всім прийдешнім поколінням про велику жертовність наших українських воїнів, які захищали правду Божу, віру Христову, волю і незалежність України, вічна їм пам’ять! Дуже важливо, щоб ми та наші покоління не забули їхній подвиг і в своїх справах на славу Божу і на благо України продовжували їхні мрії і бажання, бо немає більшого подвигу і більшої заповіді Божої, як написано у Святому Письмі: - "Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх", "Бог є Богом живих, а не мертвих".
Герої не вмирають! Царство їм небесне! Слава Україні!

Дякуємо фотографу Миколі Загородньому