Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Престольне свято Петра і Павла 2015 року

Створено: Неділя, 12 липня 2015

12 липня 2015 року в день пам'яті Святих першоверховних апостолів Петра і Павла відбулося престольне свято парафії церкви Святих апостолів Петра і Павла Української православної церкви Київського Патріархату у м.Хмільник

Звершилась Божественна літургія, яку очолив настоятель та в.о. благочинного протоієрей Іван Пукас у співслужінні благочинного летичівського благочиння Хмельницької єпархії, ієрея Анатолія Сініцького м.Київ та духовенства хмільницького благочиння, а також протоієрея Ігоря с. Вишенька, протоієрея Олександра с. Куманівці та Ієрея Івана с. Зозулинці.

На Божественній літургії молилися будівничі та меценати, парафіяни м. Хмільника та гості. Слово привітання мали духовенство, меценати та дружина народного депутата Юрчишина Петра Васильовича Любов Ярославівна, яка вручила настоятелю храму запашний коровай.

Було проспівано многоліття та звершували молитву за Україну до Святих апостолів Петра і Павла та до чудотворної ікони Всецариці (принесену зі Святої гори Афон в дар меценатом).
Після богослужіння біля храму відбувся святковий обід. Це перша річниця святкування престольного свята з дня освячення хреста на місці будівництва нового храму.