Бесплатные шаблоны Joomla

Пам’яті Сергія Муравського

Створено: Понеділок, 13 липня 2015

Сьогодні, 13 липня, на площі біля пам’ятника Небесній Сотні відбулася річниця з дня загибелі захисника України Сергія Муравського.

Була звершена заупокійна літія за Воїнів, що захищали волю і незалежність України і з ними Воїна Сергія Муравського. Літію звершував благочинний хмільницького благочиння парафії храму Святих Петра і Павла Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Іван Пукас. Опісля було виголошено слово в пам’ять Сергія Муравського, якого було нагороджено посмертно медаллю «За жертовність та любов до України» Української православної церкви Київського патріархату.
Отець Іван: - "Сергій загинув за мене, за всіх нас, за Україну, він дав нам посил, що Україну можемо ми змінити починаючи кожен з себе, змінюючись не красти, не брехати, не лукавити, боротися з гріхом бо Україна починається з нас, а поки в нас ще нічого в цьому не зроблено і в пам’ять Сергія та іншим Воїнам та Небесній Сотні ми повинні це робити вже зараз і постійно. Бог є живих, а не мертвих, тому Сергій виконав найвищу Заповідь Божу «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх», тому Сергій і загиблі Воїни України є для нас рідними і близькими, яких ми повинні пам’ятати в своїх щоденних справах на Славу Божу, на благо України"
На поминальній молитві були бійці АТО, побратими Сергія, мама Сергія Алла Анатоліївна, рідні та близькі сім’ї, директор першої школи Галина Казимирівна, поетеса Веремій Анжела Анатоліївна, однокласники Сергія, волонтери і небайдужі жителі м. Хмільник.