Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Друга річниця заснування парафії Петра і Павла

Створено: Вівторок, 12 липня 2016

12 липня 2016 року у храмі Святих апостолів Петра і Павла відбулося престольне свято, друга річниця заснування нашої парафії.

Два роки тому відбулося освячення хреста, а нині на місці освячення стоїть новозбудований храм, будівництво якого триває 11 місяців.

В цей день зранку поспішали молільники до Божого храму, адже в ньому вперше звершився чин малого освячення води, а після звершилася Божественна Літургія Святого Іоана Златоустого на честь свята Святих апостолів Петра і Павла. Літургію очолив настоятель храму благочинний протоієрей Іван Пукас у співслужінні духовенства Хмельницької єпархії, Волинської єпархії та Вінницької єпархії Хмільницького благочиння: протоієрей Валерій з м. Луцьк, благочинний Дережнянського благочиння протоієрей Петро, благочинний Летичівського благочиння протоієрей Андрій, настоятель храму у Меджибожі протоієрей Петро, настоятель Старосинявського благочиння протоієрей Михайло, благочинний сіл Вишенька та Великий Остріжок протоієрей Ігор, благочинний сіл Терешпіль та Куманівці протоієрей Олег, благочинний сіл Зозулинці і Лозна протоієрей Олександр, ієрей Вадим з с. Уланів.

В цей день весь храм наповнився молільниками. Після звершення Божественної Літургії відбувся обхід навколо новозбудованого храму. Наприкінці богослужіння настоятель храму протоієрей Іван Пукас висловив подяку активним меценатам та жертводавцям,
привітав парафіян та гостей свята, подякував за спільне богослужіння духовенству.
Свято продовжилося святковою трапезою, яку щедро приготували парафіяни нашої парафії.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто прийшов до нашого храму щоб помолитися за Україну, за наших воїнів, що захищають віру православну, волю та незалежність нашої країни, за поранених та полонених, за одужання та визволення, а також згадали і тих, які відійшли у вічність і віддали свої життя за віру в Бога і Україну!
Лунали чудові піснеспіви на честь і пам’ять Святих апостолів Петра і Павла, а на самій трапезі лунали церковні та патріотичні пісні.