Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Презентація книг УПЦ КП

Створено: Вівторок, 02 лютого 2016

2 лютого 2016 року у сесійному приміщенні Хмільницької районної ради відбулась презентація чотирьох книг, які несуть у собі інформацію та патріотизм Української Православної Церкви Київського Патріархату, як воскресіння України і церкви, і як побудова здорового українського суспільства та правдивого духовного відродження нашої нації.

Були презентовані такі книги: "Декларація про канонічність Української Православної Церкви Київського Патріархату", "Нескорена Україна", "Історія великого ошуканства", "Якою мовою молилася давня Україна", і як наслідок цих книг, їхнього духовного православного патріотичного віяння, був презентований новий молитвослов "Молитва за Україну та за українських воїнів".

Великою ціною, а саме кров’ю «Небесної Сотні», життям і героїзмом воїнів російсько-української війни (АТО) та віковічними пожертвами великих українців дано нам сьогодні відроджувати Українську Православну Церкву та українську державу. «Час збирати каміння», який припадає на кожного з нас і від кожного залежить ця свята Божа справа.

Дані примірники були безкоштовно роздані в усі установи Хмільницької районної ради та районної державної адміністрації і в усі бібліотеки нашого міста. Також ці книги будуть презентовані у школах нашого міста.
Бажаючі отримати дані книги, можуть звертатись у нашу церкву чи до настоятеля храму отця Івана.
Висловлюємо щиру подяку священнику Анатолію Сініцькому, який профінансував дану літературу і просимо у Господа благословення йому та його родині.