Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Покрова Пресвятої Богородиці 14 жовтня 2015 року

Створено: Середа, 14 жовтня 2015

14 жовтня 2015 року Україна відзначає велике свято Покрови Пресвятої Богородиці та, вперше за довгий час, День Українського Захисника!

З нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці відбулось богослужіння у церкві Святих апостолів Петра і Павла УПЦ КП у м. Хмільник. Опісля, біля пам’ятника Т.Г. Шевченка було звершено молитву за Україну та проспівано гімн "Боже великий єдиний" настоятелем храму Петра і Павла протоієреєм Іваном Пукасом у співслужінні з отцем Іваном Корзуком та за участю воїнів АТО, волонтерів та небайдужих хмільничан.
Також відбулась хода до пам’ятників воїнам «афганцям» та воїнам Другої світової війни, де було проспівано «Вічна пам'ять» та гімн України.
Далі вирушила урочиста хода до пам’ятника «Небесній Сотні» та полеглим воїнам АТО. Була звершена заупокійна літія та виголошене слово отцем Іваном Пукасом, волонтерами, військовими та місцевими активістами.

В 40-их роках командир УПА Роман Шухевич проголосив Покрову Пресвятої Богородиці днем Української Повстанської Армії та днем Захисника України. Також, Покрова була святом українських козаків.

Під тиском часу і правди та великої звитяги наших воїнів, які воюють та загинули у сучасній російсько-українській війні, це свято відродилося у новітній Україні та її історії.

Покрова Божої Матері є з нами і благодать Христова через неї сходить на Україну, на серця православних християн, воїнів, медиків та усіх, кому дорога і мила Україна. Це свято надії, віри та любові, які вселяють дух перемоги, бо з нами Бог і з нами Україна, і правда з нами Божа. А де правда, там і Бог переможе за нас. Єднаймося, бо в єдності сила, гуртуймося і всі свої сили прикладаємо для того, щоби воскресла Україна, щоби святилася земля! Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Зі святом, дорогі українці!