Здесь нашел интересный обзор

28 липня 2015 року святкування 1027-ї річниці хрещення Руси-України

Створено: Вівторок, 28 липня 2015

28 липня 2015 року святкування 1027-ї річниці хрещення Руси-України та 1000 років з дня блаженної кончини Святого рівноапостольного князя Володимира.

Громада парафії храму Святих першоверховних апостолів Петра і Павла Української православної церкви Київського патріархату м. Хмільник прийняла участь в урочистостях, а саме: молилися у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі, в якому очолював літургію Святійший патріарх Філарет, пізніше прийняли участь у хресній ході до пам’ятника Святого князя Володимира, де взяли участь в молебні за Україну, опісля відвідали Михайлівський Золотоверхий монастир, де піднесли свої молитви за Україну та за свої родини. Богомольці отримали благословення від Святійшого патріарха Філарета. Їхні серця переповнені вірою в Бога, розумінням про велику роль Української православної церкви Київського патріархату. Також відвідали перлину Києва - церкву Святого Андрія Первозваного. Згодом вирушили на вул. Інститутську, де було розстріляно борців за волю України «Небесну Сотню», та разом зі своїм настоятелем протоієреєм Іваном Пукасом помолилися за упокій невинно вбитих героїв Небесної Сотні.
Повернувшись у рідне містечко Хмільник, кожен з парафіян залишив у своєму серці великий відбиток від цього свята.

Хочемо висловити подяку за підтримку Пятківському Сергію Анатолійовичу, який допоміг в організації транспорту, також дякуємо перевізнику Мартіну Анатолію Васильовичу.